Takmičenja

Sportsko takmičenje – Odbojka

Dana 22.11.2022 godine je održan turnir u odbojci, sportskoj dvorani „ Amel Bečković“ u organizaciji JU KSC Vogošća. Učestvovali su učenici ( dječaci i djevojčice ) svih osnovnih škola općine Vogošća. Naši učenici su osvojili 1. mjesto. Iskrene čestitke učenicima i nastavnici Mineli Dervišagić.

TAKMIČENJE "MISLI MINE"

Učenice sedmog razreda Emina Hadžiabdić, Ilayda Demir, Džana Čardaković, u pratnji nastavnice Rejhane Bjelonja su dana 18.11.22 učestvovale na opštinskom takmičenju i osvojile II mjesto.

Čestitamo takmičarkama i nastavnici.

Sportsko takmičenje - Futsal

Dana 27.10.2022. godine u sportskoj dvorani “Amel Bečković”, u organizaciji JU KSC Vogošća, održan je turnir u futsalu za učenike ( dječake i djevojčice ) svih osnovnih škola općine Vogošća. Naši učenici su osvojili 3. mjesto. Iskrene čestitke učenicima i nastavnici Mineli Dervišagić.