JAVNI POZIV OPĆINE VOGOŠĆA

JAVNI POZIV ZA DODJELU JEDNOKRATNE STIPENDIJE U CILJU POMOĆI ZA NABAVKUUDŽBENIKA I ŠKOLSKOG PRIBORA UČENICIMA OD PRVOG DO ČETVRTOG RAZREDA OSNOVNE ŠKOLE SA PREBIVALIŠTEM NA PODRUČJU OPĆINE VOGOŠĆA

Bodovne rang liste

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Samostalni referent

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Dnevni čuvar (Korigovana 1.7.2022)

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Domar (Korigovana 1.7.2022)

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Biblioteka

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Psiholog (Korigovana 1.7.2022)

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika -Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika -Engleski jezik (Korigovana 28.06.2022)

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Informatika (korigovana 28.06.2022)

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika -Tehnička kultura

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Fizika

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Matematika (Korigovana 28.06.2022)

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Geografija ( Korigovana 23.06.2022)

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Društvo/kultura/religija 2 časa ( Korigovana 28.06.2022)

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Građansko obrazovanje ( Korigovana 23.06.2022)

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Historija 3 časa ( Korigovana 28.06.2022)

Bodovna rang lista nastavnika stručnih saradnika i saradnika - Historija 15 časova ( Korigovana 28.06.2022)

JAVNI KONKURSI I POZIVI

JAVNI KONKURS ZA POPUNU UPRAŽNJENIH RADNIH MJESTA 30.05.2022

JAVNI KONKURS0522.pdf

EKSKURZIJA

Upustvo za formiranje ponude

Pozivi za dostavljanje ponude za realizaciju ekskurzije za učenike devetog razreda

JAVNI KONKURS ZA POPUNU UPRAŽNJENIH RADNIH MJESTA

JAVNI KONKURS 24.12.2021.pdf